Kasacja aut, pojazdów

Kasacja aut, pojazdów Dzierżoniów

Zajmujemy się kasacją aut, pojazdów w Dzierżoniowie

Kasacja pojazdu   

Posiadasz samochód w złym stanie technicznym? Stary samochód zalega w Twoim garażu, czy ogrodzie i nie masz pojęcia, co z nim zrobić? Najlepszym, szybkim i prostym rozwiązaniem w takim wypadku jest kasacja samochodu – jest to jedyna legalna forma trwałego pozbycia się pojazdu. U nas zrobisz to za darmo, a my pomożemy Ci w załatwieniu papierkowej roboty. 

Dodatkowo jeśli samochód będzie stanowił wartość, jako źródło części zamiennych – oferujemy Ci najlepsze stawki! Możesz nie tylko pozbyć się problemu, ale dodatkowo zyskać dodatkową gotówkę. 

Firma Skup Surowców Wtórnych zajmuje się profesjonalną kasacją pojazdów

Istniejemy na rynku już od 1991 roku, sprawia to, że znamy się na tym jak mało kto. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w kasacji samochodów oraz współpracujemy z zaufanymi firmami. Wszystkie te czynniki wpłynęły na rozwój naszej działalności tak, abyśmy mogli zaoferować naszym klientom konkurencyjne ceny skupu, nie tylko na terenie Dzierżoniowa! 

Samochód do kasacji należy dostarczyć do naszej siedziby na ulicę Nowowiejską 16 w Dzierżanowie. Oferujemy również odbiór naszym środkiem transportu w promieniu 40 kilometrów od naszej firmy. 

Mamy wszystkie potrzebne zezwolenia i licencje

Unieważniamy dowody rejestracyjne, karty pojazdów oraz tablice rejestracyjne. Działamy rzetelnie i profesjonalnie, mamy wieloletnie doświadczenie na rynku, sprawia to, że jesteśmy godni zaufania. Oferujemy ekspercką wiedzę i przyjazną obsługę. Działamy szybko i skutecznie posługująć się najlepszym sprzętem. 

Każdy samochód, który nadaje się na rynek części zamiennych wyceniamy indywidualnie oferując najlepsze ceny w okolicy! 

Zapraszamy wszystkich z Dzierżoniowa, ale również z pobliskich miejscowości (Wałbrzych, Kłodzko, Świdnica, Ząbkowice, Bielawa, Pieszyce)

Oferujemy najlepszą jakość, szybkość wykonania i pełen profesjonalizm. 

Pomożemy Ci w zgromadzeniu wszelkiej, potrzebnej dokumentacji, tak abyś nie musiał się niczym martwić. To bardzo proste!