Złomowanie pojazdów

Złomowanie aut, pojazdów, zajmujemy się złomowaniem aut, pojazdów w Dzierżoniowie

Złomowanie aut

Nasz Skup Surowców Wtórnych istnieje już od ponad 30 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i współpracy z naszymi partnerami jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom możliwie najlepsze ceny na rynku. Nasza siedziba, w której m.in. zajmujemy się złomowaniem aut i pojazdów znajduje się w Dzierżoniowie, ale zapraszamy również klientów z miast sąsiednich takich jak Wałbrzych, Kłodzko, Świdnica, Ząbkowice – u nas znajdziecie najlepsze ceny!

Złomowanie pojazdów

Na życzenie naszych klientów wystawiamy zaświadczenia o demontażu oraz unieważniamy dowody rejestracyjne, karty pojazdów oraz tablice rejestracyjne – szybko, łatwo i wygodnie!

Jeśli uznamy, że Państwa pojazd stanowi dla nas wartościowe źródło pozyskania części zamiennych – skupujemy go według indywidualnej oceny. Nawet jeśli Państwa samochód jest powypadkowy – my uznajemy go za kompletny. W przypadku samochodu kompletnego istnieje możliwość odebrania go naszym środkiem transportu w promieniu 40 km od naszej siedziby.

CENNIK ZŁOMOWANIA POJAZDÓW

Skupujemy wszystkie auta – niezależnie od marki i właściciela – osób prywatnych czy firm.  W naszym cenniku mogą Państwo znaleźć ceny za 1 kg poszczególnych materiałów, takich jak miedź, aluminium czy stal. Również dowiedzą się tam Państwo, ile możecie dostać za kompletne TV czy elektronarzędzia.

DOKUMENTY WYMAGANE PODCZAS ZŁOMOWANIA

W przypadku złomowania aut i pojazdów wymagane są następujące dokumenty: dowód rejestracyjny pojazdu, karta pojazdu – jeżeli została wydana, tablice rejestracyjne oraz dowód osobisty właściciela i współwłaścicieli, jeżeli występują.

Złomowanie aut i pojazdów to nasza praca – zapewniamy fachową i szybką obsługę, pomożemy Państwu w załatwieniu wszystkich formalności. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu – nasze biura czynne są od poniedziałku do soboty – więcej informacji możecie znaleźć Państwo w zakładce kontakt na naszej stronie internetowej. Zainteresowane osoby zapraszamy również do kontaktu telefonicznego oraz drogą e-mailową.

Zapraszamy także klientów z okolic (Wałbrzych, Ząbkowice, Kłodzko, Świdnica, Bielawa, Pieszyce).